Wypełnij formularz kontaktowy

Villa Love Izdebnik – romantyczne wesele Kai i Pawła

Niedawno miałem przyjemność filmować na niezwykłej uroczystości weselnej, która odbyła się w Villi Love w Izdebniku. Kaja i Paweł zdecydowali się właśnie na ten lokal — miejsce roztaczające wyjątkowy klimat włoskiej Toskanii w Polsce. Zaślubiny odbyły się w Kościele Wniebowzięcia NMP w Brodach. Gdy po zakończeniu ceremonii udaliśmy się do Izdebnika, sala weselna zachwyciła swoim pięknem. Chciałbym napisać Wam więcej o tym romantycznym weselu pod Krakowem

Przygotowania Pary Młodej w Villa Love Izdebnik

Kaja i Paweł skorzystali z komfortowego rozwiązania, które jest dostępne w Villa Love. Przed ślubem mogli przygotować się w tym samym lokalu, w którym zaplanowano zabawę. Dlaczego dla Młodych miało to tak duże znaczenie? 

Po pierwsze, przygotowania Pary Młodej w willi pozwoliły im opanować naturalnie pojawiający się stres. Znane miejsce uspokaja i pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne. Drugą korzyść dostrzegłem jako filmowiec. Przygotowania w lokalu pozwoliły na wykonanie dodatkowych, romantycznych ujęć przed rozpoczęciem przyjęcia.

Myślę, że zorganizowanie przygotowań do ślubu i zabawy w jednym lokalu było strzałem w dziesiątkę. Oznaczało wygodę i dobrą atmosferę tuż przed najważniejszym wydarzeniem w życiu Młodej Pary. Dla mnie było okazją na zaaranżowanie pięknych kadrów w rustykalnej aranżacji sali weselnej. 

W przypadku Kai i Pawła plan doskonale zdał egzamin. Na filmie z przygotowań widać ich emocje, drżenie rąk i pierwsze łzy wzruszenia. Nowożeńcy z pewnością będą mogli wspominać te ulotne chwile przez długie lata po ślubie!

Klimat Toskanii pod Krakowem… wesele w Villa Love Izdebnik

Dlaczego sala w Izdebniku to wyjątkowe miejsce? Ponieważ krajobraz dookoła, okoliczne lasy i piękny widok do złudzenia przypomina piękną aurę słonecznej Toskanii. Kaja i Paweł świetnie wybrali miejsce na zabawę weselną. Od samego progu lokal powitał gości klimatem włoskiej fiesty.

Co więcej, klimat Toskanii pod Krakowem dobrze widać na znakomitych ujęciach w plenerze. Z tarasu roztaczał się malowniczy widok na piękne Wzgórze Lanckorońskie. Szczęście Młodych w prawdziwie włoskim otoczeniu — to przepis na dobry film weselny. Bez dwóch zdań lokal w Izdebniku okazał się malowniczo położoną salą weselną w Małopolsce.

Włoski styl i temperament dobrze oddaje wystrój wnętrz willi w Izdebniku. Kaja i Paweł postawili na romantyczną aranżację, pełną kremowych róż i blasku świec. Drobne lampki oświetlały także taras widokowy, a w altanie rozciągnięto lniane kotary. Całości kompozycji dopełniała unikalna zastawa stołowa.

Romantyczny styl wesela – Villa Love Izdebnik

Nie tylko romantyczny wystrój pasuje do sali pod Krakowem. Atmosfera słonecznej Toskanii świetnie komponuje się także ze stylem rustykalnym. Sala spełni oczekiwania Młodych, którzy chcą zaaranżować swój ślub w zgodzie z naturą i tradycją. Na pewno się nie zawiodą!

Mogę bez cienia przesady przyznać, że przyjęcie Kai i Pawła było romantycznym, głębokim przeżyciem we włoskim stylu. Stworzony reportaż ślubny dobrze oddaje te emocje. Para Młoda, rodzice i goście — wszyscy świetnie się bawili w stylu prawdziwej, włoskiej fiesty. Korzystaliśmy z usług najlepszych kelnerów i doskonałych dań, które smakowały jak we Włoszech.Okazało się, że wybrana przez Młodych sala weselna doskonale pasuje do rustykalnego, a nawet minimalistycznego stylu. Piękny krajobraz zalesionych pagórków przypomina Toskanię, a sesja plenerowa była jedną z piękniejszych, jakie mogłem sfilmować.

Atrakcje na weselu – zimne ognie

Kaja i Paweł zaplanowali ciekawą niespodziankę dla swoich gości — pokaz zimnych ogni na tarasie. To widowiskowe posunięcie, na które często decydują się Młodzi. Ponieważ wszystko było z wyprzedzeniem ustalone, mogłem ująć pokaz na reportażu z wesela. Zimne ognie były pięknym dopełnieniem romantycznej aranżacji.

Jak zorganizować na weselu pokaz zimnych ogni?

Jeśli chcecie zorganizować pokaz zimnych ogni na swoim weselu, pamiętajcie o kilku wskazówkach. Dzięki nim atrakcja da spektakularny efekt i zapewni wszystkim dobrą zabawę. 

  • Ustalcie szczegóły z kamerzystą, fotografem i menadżerem sali, wysyłając do niego zapytanie
  • Wybierzcie właściwy moment, najlepiej na chwilę przed zmrokiem. Dzięki temu twarze będą świetnie doświetlone przez zimne ognie.
  • Ustawcie zimne ognie w ogólnodostępnym miejscu, tak by wszyscy zaproszeni do zabawy mogli je łatwo znaleźć
  • Zadbajcie o zimne ognie odpowiedniej długości — co najmniej 40 cm
  • Zimnych ogni powinno być dwa razy więcej niż gości.
  • Nie zapominajcie o zapalniczkach! Warto je umieścić tam, gdzie ognie. Możecie liczyć mniej więcej 1 zapalniczka na 5 gości,
  • Zaplanujcie odpowiednią zapowiedź dla zabawy. Dzięki niej Wasi goście chętnie do niej dołączą.

Ślub i wesele w Villa Love w Izdebniku?

Organizacja przyjęcia weselnego w Izdebniku okazała się doskonałym wyborem. W mojej pamięci pozostało wspomnienie doskonałej zabawy w klimacie Toskanii. Cieszę się, że Kaja i Paweł zaprosili mnie na uroczystość i skorzystali z moich usług. Mogłem dla nich stworzyć wyjątkowy reportaż ślubny. Mam nadzieję, że jeszcze niejeden raz wrócę do tej sali weselnej w okolicach Krakowa.

Organizacja wesela glamour — Villa Love

Villa Love w Izdebniku ma bardzo wiele do zaoferowania. Ciekawą alternatywą może być zabawa w klimacie glamour. Taka aranżacja kojarzy się wszystkim z bogactwem i przepychem. Jak dostosować do tego salę weselną? Możecie skorzystać z usług profesjonalnego dekoratora lub poprosić o ofertę menedżera sali. Postawcie na złote i srebrne ozdoby oraz dekoracje z błyszczącymi elementami, na przykład kryształkami. Barwy, które doskonale współgrają ze stylem glamour to między innymi purpura, ciemna zieleń, fiolet albo granat. Nie bójcie się eksperymentować! Jeśli chodzi o Izdebnik, sala wesela Villa Love to doskonały wybór!

Klatki z filmu