Wypełnij formularz kontaktowy

Poradnik Pary Młodej

Miałem okazję być na wielu ślubach 🙂 Kościelnych, cywilnych, w plenerze czy też w pięknych kościołach. Na Śląsku, czy na Podlasiu, poznałem różne tradycje weselne oraz wielu wspaniałych ludzi. Filmowałem zarówno uroczystości w klasycznym stylu, jak i te rustykalne czy boho. Pracuję z różnymi usługodawcami ślubnymi, dlatego zarówno treści związane z fotografią czy florystyką nie są mi obce. 🙂 Widziałem wiele i chce się tą wiedzą z Wami podzielić.

Wiem, że wesele i ślub powoduje u Par Młodych duży stres. Dlatego uważam, że znalezienie przydatnych informacji na temat organizacji wesela jest bardzo ważne. Niezależnie od tego czy korzystacie z usług na przykład wedding plannera.

Poradnik Pary Młodej – co to właściwie jest?

To taki zbiór różnych artykułów na tematy ślubne, który może Wam pomóc w organizacji wesela. Jakie tematy znajdziecie w poradniku? Atrakcje na wesele, piosenki na pierwszy taniec, jak wygląda sesja ślubna w górach – to tylko niektóre z nich. Jeżeli macie wiele wątpliwości i szukacie informacji na temat stylów weselnych czy modnych ślubnych dekoracji kwiatowych artykuły znajdziecie już na blogu.

Skąd ten pomysł? Chciałem, abyście mogli znaleźć tutaj informacje na różne tematy. Oczywiście w Internecie można trafić na artykuły o ślubach i weselach. Jednak ich organizacja z perspektywy osoby, która zna tę branżę “od środka” wygląda trochę inaczej. Chciałbym, aby ten poradnik pomógł Wam zarówno w rozplanowaniu Waszego wesela jak i znalezieniu inspiracji. 

Co jakiś czas będą się tu pojawiać nowe posty poruszające zagadnienia związane z branżą ślubną.

Historie ślubne

Tak jak wspominałem, na wielu weselach byłem. 🙂 Tutaj znajdziecie filmy oraz historie różnych Par Młodych. To między innymi na ich podstawie postanowiłem stworzyć Poradnik Pary Młodej. Jeżeli podoba Wam się styl, w jaki filmuję, zachęcam do sprawdzenia mojej oferty. W razie wątpliwości czy dodatkowych pytań śmiało piszcie lub dzwońcie.