Wypełnij formularz kontaktowy

Restauracja Łania – wesele Natalii i Szymona

Całkiem niedawno miałem przyjemność filmować na wyjątkowym weselu Natalii i Szymona. Zorganizowali imprezę w miejscu, które zostało docenione na kulinarnej mapie aglomeracji śląskiej i oczarowuje klimatem. Restauracja Łania w Chorzowie — bo o niej mowa — zachwyciła nie tylko Parę Młodą, rodziców i gości. Sam bardzo miło wspominam przebieg całej uroczystości. 

Przygotowania Pary Młodej do ślubu

Dla Pary Młodej przygotowania do ślubu były czasem na pierwsze spotkanie z obiektywem kamery. Natalia i Szymon świetnie odrobili tę lekcję. Było mnóstwo pozytywnych emocji! Sfilmowałem wzruszenie przy ubieraniu sukni ślubnej i zapinanie wszystkich dodatków z pietyzmem. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, buty stały się podstawą świetnych ujęć do filmu.

Pan Młody również przygotowywał się przed kamerą. Ubieranie krawata, pomoc przy zapinaniu spinek do mankietów czy ostatnie spojrzenie w lustro przed wyjściem… Wszystko wypadło znakomicie! Towarzyszyłem Młodym w tych chwilach, więc mogli oswoić się z obecnością oka kamery.

Ślub w plenerze — Restauracja Łania Chorzów

Natalia i Szymon skorzystali z ciekawej opcji, jaką zaoferowała Restauracja Łania. Wybrali uroczy ślub w plenerze. Nie ukrywam, że bardzo mnie to ucieszyło. Ujęcia w pięknym naturalnym otoczeniu i dziennym świetle wzbogaciły materiał filmowy. 

Coraz częściej Młodzi decydują się na takie rozwiązanie. Ślub w plenerze to przede wszystkim przestrzeń. Daje też możliwość połączenia ceremonii zaślubin z imprezą. W ten sposób oszczędza się czas, który zwykle trzeba przeznaczyć na dojazd do kościoła lub USC.

Jako filmowiec, powinienem wspomnieć o względach estetycznych. Nawet najpiękniejsza sala nie może się równać z urokiem przyrody. Pod tym względem Restauracja Łania nie rozczarowała. Ślub świetnie zaaranżowano, w pobliżu położonego na terenie obiektu stawu. Cała uroczystość tchnęła pozytywną energią i szczęściem.

Jeżeli myślicie o ślubie w plenerze, pamiętajcie o jednym, drobnym szczególe — pogodzie. Niestety, na nią żaden z nas nie ma wpływu. Ulewny deszcz lub niska temperatura mogą popsuć świetne wrażenie. Wykorzystanie namiotu tylko częściowo ratuje sytuację. Poza tym plenerowy ślub może być droższy niż tradycyjny. Musicie więc przemyśleć wszystkie za i przeciw.

Wesele w stylu rustykalnym — Restauracja Łania

Natalia i Szymon wybrali lokal, który pasuje do ich stylu. Restauracja Łania to atrakcyjne, rustykalne aranżacje. Sala została zaprojektowana tak, by emanować ciepłem i romantyczną atmosferą. Wszechobecne naturalne drewno i klimatyczne oświetlenia tworzą niezapomniany nastrój.

Na czas wesela, Restauracja Łania wypełniła się białymi i bladoróżowymi różami. W połączeniu z licznymi dekoracjami z koronki oraz makramami, prezentowała się naprawdę uroczo. Cieszę się, że tę aurę mogłem uchwycić na filmie ślubnym! Jeśli Wy też marzycie o weselu w rustykalnej aranżacji, Restauracja Łania przypadnie Wam do gustu!

Park Śląski — sesja ślubna obok Restauracji Łania

Sesja ślubna to ważny moment dla Nowożeńców. Natalia i Szymon postawili na ciekawe rozwiązanie. Ich sesja odbyła się w pobliskim parku śląskim — miejscu pięknym, a miejscami nawet tajemniczym. W otoczeniu przyrody udało się uchwycić ulotne emocje i gesty — zalotne spojrzenia, drżenie rąk i wzruszenie. 

Sesja ślubna w parku to doskonały pomysł. Dzięki niej możecie uwiecznić autentyczne przeżycia, które towarzyszyć Wam będą w dniu ślubu.

Garbusem na ślub do Restauracji Łania

Nie bez znaczenia była kwestia samochodu, którym Para Młoda przyjedzie do ślubu. To ważny moment, który pojawia się na filmie weselnym. Natalia i Szymon wybrali sympatycznego, wesołego turkusowego garbusa! Wysiadając z niego, byli bardzo szczęśliwi!

Nietypowym autem do ślubu? Dlaczego nie!

Coraz częściej Pary decyduje się na nietypowy pojazd do ślubu. Zamiast limuzyn, modne stały się auta zabytkowe, kabriolety, a nawet jeepy. Wybór zależy od Waszych upodobań i stylu. Jeśli przyjedziecie do ślubu nietypowym samochodem, wyzwolicie w zaproszonych gościach pozytywne emocje i szczery uśmiech. Dlaczego więc nie spróbować?

Podziękowania dla rodziców na weselu

Ważną częścią wesela są podziękowania dla rodziców. Nie inaczej było w przypadku tej  imprezy. Natalia i Szymon symbolicznie odwdzięczyli się rodzicom za trudy wychowania. Postanowili powiedzieć kilka miłych słów i wręczyć upominki.

Planując przyjęcie weselne, zawczasu przemyślcie, czy i jak chcecie podziękować rodzicom. Małe prezenty i kwiaty to najczęściej wybierana forma. Niekiedy Młodzi w czasie podziękowań zapraszają na pokaz zimnych ogni i do wspólnego zdjęcia. Możliwości jest naprawdę wiele!

Cały czas bardzo miło wspominam imprezę, na którą zaprosili mnie Natalia i Szymon. Sala weselna Restauracja Łania przyjemnie mnie zaskoczyła. Nie na darmo ma takie pozytywne opinie. Rustykalny klimat, pyszne jedzenie i miła obsługa. Mam nadzieję, że szybko tam wrócę!

Klatki z filmu