Wypełnij formularz kontaktowy

Historie ślubne

Wszystkie historie ślubne są warta opowiedzenia. Te, które miałem okazję filmować, postanowiłem dokładniej opisać. W poniższych wpisach będziecie się mogli zobaczyć bardziej szczegółowo, jak wyglądał dzień ślubu wybranych Par Młodych. Wszystko z perspektywy filmowca 🙂 Być może moje realizacje zainspirują Was podczas organizacji Waszego wesela.

Najnowsze historie ślubne

Style weselne

W każdej historii ślubnej opisałem sale weselne oraz motywy, które będą pasowały do wystroju czy lokalizacji danej sali. Możliwości jest wiele. 🙂 Każdy ślub jest niepowtarzalny i ma wyjątkową atmosferę, dlatego taka garść informacji o różnych pięknych miejscach może być dla Was pomocna.

Film ślubny

Wszystkie historie wiążą się z najważniejszym elementem mojej pracy – filmem ślubnym. Te miejsca i momenty oraz Wy to część mojego portfolio. W każdym artykule znajdziecie linki do teledysków ślubnych. Jeżeli chcielibyście zobaczyć dłuższe reportaże ślubne – napiszcie do mnie na maila lub przez formularz kontaktowy. Przy okazji chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz opiszę dokładniej moją ofertę.

Atrakcje na wesele

Wiele Par Młodych decyduje się na różne atrakcje na wesele. Wiele z nich widziałem na własne oczy i również informacje o nich znajdziecie w moich opowieściach. Ciężki dym, zabytkowy samochód do ślubu, a może fotobudka? Ogranicza Was tylko wyobraźnia! (I budżet oczywiście ;))

Poradnik Pary Młodej

Stworzyłem Poradnik Pary Młodej, w którym znajdziecie porady i inspiracje na Wasze wesele. Jestem w branży ślubnej na tyle długo, że zdążyłem poznać różne sposoby na ułatwienie organizacji tego wyjątkowego dnia. 🙂 Przygotowania do ślubu są często stresujące, dlatego mam nadzieję, że moje wpisy pomogą Wam spędzić ten dzień jak najlepiej.